چه کار کنیم تا پیج رنک وبلاگمون بالا بره ؟

یه موضوعی که تازگیا بر سر زبون ها افتاده بحث پیج رنک و رتبه الکسا و این چیزا هستش.   اساس کار پیج رنک اینه که میاد صفحات یک دامنه اینترتی رو بر مبنای پارامتر های بسیاری اندازه گیری میکنه و به صفحه اصلی ائن یه نمره ای از ده نمره به عنوان پیج رنک میده.برای اطلاع از پیج رنک سایت یا وبلاگتون میتونید به وبسایت ...

 

prchecker.net

مراجعه کنید و آدرس وبسایت یا وبلاگتون رو بنویسید و پیج رنک رو متوجه بشید. توجه داشته باشید که آمار پیچ رنک هر سه تا شش ماه بروز میشن جالبه بدونین که بالاترین پیج رنک دنیا (10) رو وبسایت twitter که یک وبسایت اجتماعی هستش ، داره خوب در اینجا چند تا نکته میگم که باعث بالا رفتن پیج رنکتون میشه: 1.یکی از مهمترین عوامل در بالا رفتن پیج رنک آمار بازدید هستش. 2.لینک هایی که مقصدی ندارند (یعنی خطای 404 میدهند) و عکس هایی که از سرور آپلود حذف شده اند و قاب خالی آن ها در وبلاگ نمایش داده میشه یکی از عوامل مهم پایین آمدن پیج رنک هستن. 3.عبارات نوشته شده در تگ meta در صفحات html برای بالا بردن پیج رنک استفاده میشوند.این کلمات مبنای اصلی سرچ موتور های جستجو و شناسایی سایت هستن. 4.باز کردن تگ ها و نبستن اونها که نوعی خطای کد نویسی محسوب میشه باعث پایین اومدن پیج رنک میشه.در کل کد نویسی اشتباه پیج رنک رو پایین میاره. 5.تعداد لینک هایی که به وبلاگ یا وبسایت شما شده هم یکی از عوامل بالا رفتن پیج رنکه.هر چی تعداد لینک شدن به شما بیشتر باشه پیج رنک هم بالا میره. 6.استفاده از قالب هایی که کد نویسی آشفته ای دارن باعث کم شدن پیج رنک و بالعکس قالب هایی که کد های بهینه و پیشرفته دارن باعث بالا رفتن پیج رنک میشه. 7.استفاده از عکسهایی که سایز و حجم بسیار زیادی دارن باعث کم شدن پیج رنک و بالعکس عکس های بهینه شده و کم حجم مخصوص وب باعث بالارفتن پیج رنک میشن. 8.استفاده از پروتکل https و ارتباط رمز گذاری شده یک عامل بسیار مهم در بالا بردن پیج رنکه.

9.اگه از بلاگفا استفاده میکنید هرگز گزینه ای که در تصویر زیر مشاهده میکنید را علامت نزنید.

بالا بردن پیج رنک وبلاگ

علامت زدن این گزینه سبب میشه که پیج رنک شما پایین بیاد،علتش رو در مورد بعدی میگم. 10.استفاده از حروف کوچک انگلیسی و اعداد و خط تیره در آدرس صفحات باعث بالا رفتن پیج رنک میشه و بالعکس استفاده از حروف بزرگ انگلیسی ، کاراکتر های خاص،حروف فارسی و از این قبیل چیز ها در آدرس صفحات و همچنین عکس ها و دیگر فایلها باعث پایین اومدن پیج رنک میشه.پس اگه به مورد قبلی نگاه کنید متوجه میشید که چرا گفتم اون رو علامت نزنید؛چون ممکنه تو عنوان مطلبتون از حروف فارسی استفاده کرده باشید و با قرار گرفتن اون در آدرس صفحه پیج رنکتون پایین بیاد.   اگه شما هم موردی رو سراغ دارین تو نظرات بگین تا برای استفاده ی بقیه تو این مطلب بزارم.

چاپ

نوشتن دیدگاه
• لطفاً توجه داشته باشید که آدرس ایمیل www ندارد.
•اگر میخواهید پاسخ نظر شما به ایمیلتان ارسال شود تیک گزینه ی "مرا برای دیدگاه‌های بعدی به یاد بسپار" را علامت بزنید.
•همچنین استدعا دارم که هرگز عبارات سیاسی در نظر خود به کار نبرید